4 články

Přijmeme do výroby 4 pracovníky na pozici SEŘIZOVAČ - OBSLUHA.

Pracovní náplň: - seřizování, obsluha a běžná údržba svářecích a ohýbacích automatů,

                          - dohotovení určitých nástrojů na konečný tvar a rozměr,

                          - provádění předepsaných provozních zkoušek se zápisem,

                          - provádění přestaveb na jiný druh výrobku na určených zařízeních,

                          - provádění identifikačních zápisů.

Požadujeme: - výuční list (strojní/elektro), nevyučené zaškolíme.

Nabízíme: - mzdové ohodnocení odpovídající výkonu,

                  - zajímavou práci ve firmě s dlouholetými zkušenostmi,

                  - profesní růst – odborná školení, semináře,

                  - výhody dle kolektivní smlouvy – např. týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní
                                                                         spoření a další.

Nástup: - ihned.

Bližší informace na tel. čísle 584 488 149 nebo na e-mailu: personalni@retezarna.cz (zde možnost zaslání životopisů).

Přijmeme do výroby 3 pracovníky(ce) na pozici ŘETĚZÁŘ.

Pracovní náplň: - kalibrace, značení, rozmotávání, svazkování, délkování řetězů do Ø 13 mm.

REFERENT PRODEJE A OTS

Přijmeme pracovníka(ci) na pozici REFERENT PRODEJE A OTS

Pracovní náplň:

  • jednání se zákazníky (dotazy, poptávky, urgence, objednávky)
  • vyjasňování objednávek a poptávek po formální a věcné stránce
  • zajišťování účasti ŘČV na veletrzích a výstavách v tuzemsku a zahraničí
  • vyřizování reklamací tuzemských zákazníků
  • vystavování poptávkových listů na výrobky a odpověď zákazníkům
  • zadávání inzerátů a článků do novin a časopisů
  • zajištění vypsání pracovních příkazů na opravu výrobků dodaných do ŘČV
  • vyřizování cenových poptávek zákazníků
  • zasílání katalogů zákazníkům

Požadujeme: SŠ s maturitou ekonomického/technického zaměření, VŠ výhodou,

                      znalost 1 světového jazyka.

Nástup: - říjen 2018 nebo dle dohody.

Přijmeme pět strojních mechaniků a dva kováře

Přijmeme pět strojních mechaniků a dva kováře, nebo vyučených v příbuzném kovo oboru (automechanik, kovoobráběč, opravář zemědělských strojů, a  podobné). Více informací na personálním oddělení.

 4 články