Přijmeme do výroby 4 pracovníky na pozici SEŘIZOVAČ - OBSLUHA.

Pracovní náplň: - seřizování, obsluha a běžná údržba svářecích a ohýbacích automatů,

                          - dohotovení určitých nástrojů na konečný tvar a rozměr,

                          - provádění předepsaných provozních zkoušek se zápisem,

                          - provádění přestaveb na jiný druh výrobku na určených zařízeních,

                          - provádění identifikačních zápisů.

Požadujeme: - výuční list (strojní/elektro), nevyučené zaškolíme.

Nabízíme: - mzdové ohodnocení odpovídající výkonu,

                  - zajímavou práci ve firmě s dlouholetými zkušenostmi,

                  - profesní růst – odborná školení, semináře,

                  - výhody dle kolektivní smlouvy – např. týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní
                                                                         spoření a další.

Nástup: - ihned.

Bližší informace na tel. čísle 584 488 149 nebo na e-mailu: personalni@retezarna.cz (zde možnost zaslání životopisů).