Přijmeme pracovníka na pozici: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

Pracovní náplň:

- Zjišťování a odstraňování poruch na výrobních zařízeních

- Organizování, zajišťování a kontrola provádění oprav strojů (svářecích, ohýbacích, ...)

- Spolupráce při zpracování výkresové dokumentace a samostatné zpracování výrobních výkresů jednoduchých strojních součástí

- Účast na výrobě nových zařízení a malé mechanizace

- Uvádění do provozu opravených strojů a zařízení po opravě

- Sestavování a zkoušení výrobních strojů a zařízení

- Provádění středně složitých svářečských prací.

Požadujeme: - minimálně výuční list (zámečník/zámečnické práce), řidič VZV, 1 rok praxe v oboru

Mzdové ohodnocení: cca 24.000 Kč,

Další výhody:

  • prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní spoření
  • příspěvky na dětské rekreace
  • obědy – výběr ze 2 jídel
  • možnost zapůjčení nářadí
  • zákonná volna nad rámec ZP

Nástup 1. 6. 2019. Kontaktní osoba Ing. Markéta Škovroňová, tel.: 584 488 149,  mail: personalni@retezarna.cz