Přijmeme pracovníka na pozici: KOVÁŘ

Pracovní náplň:

- Výroba součástí podle výkresu ručním kováním na kovadlině a strojním kováním na bucharech.

- Kování na kovacích lisech volně i v zápustkách.

- Lisování složitých výlisků v zápustkách.

- Ohřívání materiálu v kovářských pecích.

- Zápustkové kování s předběžnou kovářskou úpravou výchozího materiálu jako je srážení hran, zplošťování, pěchování, nebo předkování.

- Okrajování a děrování výkovků.

- Kontrola kovacích zápustek a okrajovacích a děrovacích nástrojů.

- Odpovědnost za zhotovení výlisků v rozměrech a tvarech dle výkresu a dodržování teplot ohřevu a kování dle technologických předpisů.

Požadujeme:  minimálně výuční list (strojní nebo elektro)

Mzdové ohodnocení:  17.900 – 22.000 Kč

Další výhody:

-     -   prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku

-     -   5 týdnů dovolené

-     -    příspěvek na penzijní spoření

-     -    příspěvky na dětské rekreace

-     -  obědy – výběr ze 2 jídel

-     -   možnost zapůjčení nářadí

-      - zákonná volna nad rámec ZP