Přijmeme pracovníka na pozici: PERSONALISTIKA A MZDY

Pracovní náplň:

- Řízení průběhu mzdové uzávěrky, provádění a kontrola správnosti odpočtů mezd a náhrad,

- výpočet, kontrola a odvádění stanovených srážek - pojistné na sociální a zdravotní pojištění, daň

  z příjmů, penzijní fondy aj.,

- zodpovědnost za správnou evidenci a zpracování exekucí,

- vedení spisovny mzdové účtárny,

- vystavování potvrzení o výši příjmů zaměstnanců pro potřebu orgánů státní správy, soudnictví a

  na žádost zaměstnanců,

- spoluzodpovědnost za metodickou správnost vedení mzdového účetnictví, jakož i zpracování měsíčních a ročních uzávěrek,

- vedení účetnictví v oblasti materiálových, nákladových a investičních faktur,

- ověřování formální správnosti účetních dokladů a jejich zpracování v účetním software na PC,

- samostatné provádění likvidace faktur, metodické řízení koloběhu faktur v a.s.,

- vést přehled nemocnosti zaměstnanců,

- zástup v pokladně,

- uzavírání pracovních poměrů,

- plán výchovy a vzdělávání zaměstnanců,

- vypisování pověření, evidování dohod o hmotné odpovědnosti,

- vystavování dokumentů k dohodám o změně sjed. prac. podmínek, dohodám o pracích konaných mimo pracovní poměr,skončení pracovního poměru

- vyřizování dalších pracovněprávních záležitostí (pracovní posudky, aj.)

- přímý nadřízený závodní stráže.

Požadujeme:min. SŠ, ekonomický směr. Praxe výhodou.

Mzdové ohodnocení: 22.200 Kč – 28.700 Kč

Další výhody:

-        prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku

-        5 týdnů dovolené

-        příspěvek na penzijní spoření

-        příspěvky na dětské rekreace

-        obědy – výběr ze 2 jídel

-        možnost zapůjčení nářadí

-        zákonná volna nad rámec ZP

Nástup 1. 7. 2019. Kontaktní osoba Ing. Markéta Škovroňová, tel.: 584 488 149,  mail: personalni@retezarna.cz