Přijmeme pracovníka na pozici: TECHNOLOG

Pracovní náplň:

- Provádění zkoušek z navržené technologie

- Specifikace množství a druhů materiálů, kontroly jakosti a technických zkoušek

- Spolupráce na zpracování technologických změn, postupů a programů

- Zpracovávání podkladů pro vypracování návodek

- Spolupráce na vývojových úkolech, vyhodnocování našich a cizích vzorků, navrhování racionalizačních opatření

- Odborná pomoc a kontrolní činnost při náběhu výroby a ve spolupráci s dalšími pověřenými osobami stanovování nápravných opatření

- Odborná pomoc při potížích ve výrobě, spolupráce při ověřování kvality výrobků

Požadujeme: SŠ

Mzdové ohodnocení: 23.400 Kč – 40. 000 Kč

Další výhody:

-        prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku

-        5 týdnů dovolené

-        příspěvek na penzijní spoření

-        příspěvky na dětské rekreace

-        obědy – výběr ze 2 jídel

-        možnost zapůjčení nářadí

-        zákonná volna nad rámec ZP

Nástup 1. 9. 2019. Kontaktní osoba Ing. Markéta Škovroňová, tel.: 584 488 149, mail: personalni@retezarna.cz