Přijmeme pracovníka na pozici: KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň:

Samostatná tvůrčí činnost při navrhování a 2D kreslení konstrukčních sestav, uzlů, nástrojů a přípravků, 3D modelování jednoduchých nástrojů,

 sestav technologií CAD, výpočtové a kontrolní činnosti spojené s řešením konstrukčních prací. Plně zvládnutá práce na PC.

- Konstrukční řešení, navrhování drobné mechanizace, přípravků a nářadí.

- Navrhování, výpočet a zkreslení nástrojů pro výrobní stroje.

- Provádění výpočtů a stanovování technických podmínek.

- Určování rozměrových norem, norem jakostí materiálu.

- Řešení technických problémů.

- Zkreslování strojních dílů při poruchách, středních i generálních opravách, řešení

   konstrukčních úprav ve spolupráci s údržbou.

- Svědomité vedení záznamů, archivní činnosti a provádění změnové služby.

Požadujeme:

Mzdové ohodnocení: 23.400 Kč – 40.000 Kč

Další výhody:

-        prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku

-        5 týdnů dovolené

-        příspěvek na penzijní spoření

-        příspěvky na dětské rekreace

-        obědy – výběr ze 2 jídel

-        možnost zapůjčení nářadí

-        zákonná volna nad rámec ZP

Nástup 1. 9. 2019. Kontaktní osoba Ing. Markéta Škovroňová, tel.: 584 488 149, mail: personalni@retezarna.cz