Přijmeme pracovníka na pozici: Asistent

Pracovní náplň:

 - Samostatné řešení vývojových úkolů včetně stanoveného ověření nebo validace.

 - Rozměrový vývoj řetězů (sněhových, záběrových, ochranných) různých konstrukcí.

 - U vývojových úkolů většího rozsahu a odborné hloubky práce pod vedením vedoucího řešitele.

 - U všech vývojových úkolů dozor při výrobě prototypů, popř. prvních výrobků série.

 - Zpracovávání návrhů podnikových norem a technických podmínek.

 - Udržování dokumentace v platném, aktuálním stavu.

 - Vyžaduje se tvůrčí přístup k řešeným úkolům, koncepční schopnosti, spolehlivost, obětavost, odborné znalosti o svařovaných řetězech, řetězářských technologiích, vysoký technický přehled z oblasti strojírenství.

Požadujeme: - minimálně střední odborné vzdělání (strojní nebo elektro).

Mzdové ohodnocení: 24.400 Kč

Další výhody:

  • prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní spoření
  • příspěvky na dětské rekreace
  • obědy – výběr ze 2 jídel
  • možnost zapůjčení nářadí
  • zákonná volna nad rámec ZP

Nástup k 1. 9. 2019.

Kontaktní osoba Ing. Markéta Škovroňová, tel.: 584 488 149, mail: personalni@retezarna.cz