PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Pracovní náplň:

 - Samostatné odborné práce při zjišťování závad, preventivních, běžných, středních a generálních opravách, kontrolách, výměnách el. strojů, přístrojů a zařízení s nízkým nebo vysokým napětím budov a objektů průmyslové vybavenosti,, silových kabelů, elektrických zařízení strojů, výrobních linek apod. ve všech výrobních i nevýrobních oborech

- Samostatné opravy a úpravy elektronických regulátorů svař. automatů

- Osciloskopické měření svař. automatů

- Programování mikroprocesních teplotních regulátorů

- Samostatné odstraňování závad na elektrozařízeních se složitým ovládáním a regulací na svařovacích automatech - slaboproud.

Požadujeme:  minimálně výuční list (elektrikář, elektrotechnické práce, Vyhláška 50/78 Sb.)

Mzdové ohodnocení:  24.200 Kč

Další výhody:

-  kratší prac. doba (7,5 hod denně)

-    3 Dny "sick days"

-     -   prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku

-     -   5 týdnů dovolené

-     -    příspěvek na penzijní spoření

-     -    příspěvky na dětské rekreace

-     -  obědy – výběr ze 2 jídel

-     -   možnost zapůjčení nářadí

-      - zákonná volna nad rámec ZP

Nástup možný ihned. Kontaktní osoba Ing. Markéta Škovroňová, tel.: 584 488 149,                                   mail: personalni@retezarna.cz