Technolog/konstruktér

Pracovní náplň:

- Samostatná tvůrčí činnost při navrhování a 2D kreslení konstrukčních sestav, uzlů, nástrojů a přípravků, 3D modelování jednoduchých nástrojů, sestav technologií CAD, výpočtové a kontrolní činnosti spojené s řešením konstrukčních prací. Plně zvládnutá práce na PC.

- Konstrukční řešení, navrhování drobné mechanizace, přípravků a nářadí.

- Navrhování, výpočet a zkreslení nástrojů pro výrobní stroje.

- Provádění výpočtů a stanovování technických podmínek.

- Určování rozměrových norem, norem jakostí materiálu.

- Řešení technických problémů.

- Zkreslování strojních dílů při poruchách, středních i generálních opravách, řešení

   konstrukčních úprav ve spolupráci s údržbou.

- Svědomité vedení záznamů, archivní činnosti a provádění změnové služby.

- Vypracování technické dokumentace na řetězy a řetězářské výrobky, podnikových norem, technických podmínek, návodů na použití.

- Spolupráce na vývojových úkolech, vyhodnocování našich a cizích vzorků, navrhování racionalizačních opatření.

- Odborná pomoc a kontrolní činnost při náběhu nové výroby.

- Určování technologických postupů nebo zajišťování technologické přípravy výroby nebo provozu.

- Stanovování způsobu uspořádání, průběhu a technických podmínek výroby nebo provozních procesů, výrobních a provozních zařízení, strojů, nástrojů, přípravků ap.

Požadujeme:  vysokoškolské vzdělání (strojní nebo stavební)

Mzdové ohodnocení:  25.400 – 30.800 Kč

Další výhody:

-     prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku

-     5 týdnů dovolené

-     příspěvek na penzijní spoření

-     příspěvky na dětské rekreace

-     obědy – výběr ze 2 jídel

-     možnost zapůjčení nářadí

-     zákonná volna nad rámec ZP

Nástup možný ihned. Kontaktní osoba Ing. Markéta Škovroňová, tel.: 584 488 149,                                   mail: personalni@retezarna.cz