Technolog

Pracovní náplň:

- Vypracování technické dokumentace na řetězy a řetězářské výrobky, podnikových norem, technických podmínek, návodů na použití ap.,

- stanovování způsobu uspořádání, průběhu a technických podmínek výroby nebo provozních procesů, výrobních a provozních zařízení, strojů, nástrojů, přípravků ap.,

- specifikace množství a druhů materiálů, kontroly jakosti a technických zkoušek

- zpracovávání podkladů pro vypracování návodek,

- podklady pro zpracování poptávek a spotřeby času k výrobně technologickým postupům,

- odborná pomoc a kontrolní činnost při náběhu nové výroby,

- odborná pomoc při potížích ve výrobě, spolupracuje při ověřování kvality výrobků,

- provádění zkoušek z navržené technologie a na základě vyhodnocení případné korekce a tím uvolňování výroby, zpracování podkladů ke změnám pro případnou opakovanou výrobu,

- spolupráce při specifikaci množství a druhů materiálů, kontroly jakosti a technických zkoušek,

- spolupráce na vývojových úkolech, vyhodnocování našich a cizích vzorků, navrhování racionalizačních opatření

Požadujeme:  Středoškolské vzdělání (strojní nebo stavební)

Mzdové ohodnocení:  25.400 Kč

Další výhody:

-  kratší prac. doba (7,5 hod denně)

-   3 Dny "sick days"

-    prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku

-    5 týdnů dovolené

-    příspěvek na penzijní spoření

-    příspěvky na dětské rekreace

-    obědy – výběr ze 2 jídel

-    možnost zapůjčení nářadí

-    zákonná volna nad rámec ZP

Nástup možný ihned. Kontaktní osoba Ing. Markéta Škovroňová, tel.:584 488 149,                                   mail: personalni@retezarna.cz