PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

Pracovní náplň:

- Zjišťování a odstraňování poruch na výrobních zařízeních

- Organizování, zajišťování a kontrola provádění oprav strojů (svářecích, ohýbacích, ...)

- Spolupráce při zpracování výkresové dokumentace a samostatné zpracování výrobních výkresů jednoduchých strojních součástí

- Účast na výrobě nových zařízení a malé mechanizace

- Uvádění do provozu opravených strojů a zařízení po opravě

- Sestavování a zkoušení výrobních strojů a zařízení

Požadujeme: - výuční list (zámečník/zámečnické práce) se zaměřením na hydrauliku, 1 rok praxe v oboru

Mzdové ohodnocení:  23 200 Kč

Další výhody:

-  kratší prac. doba (7,5 hod denně)

-    3 Dny "sick days"

-   prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku

-   5 týdnů dovolené

-   příspěvek na penzijní spoření

-   příspěvky na dětské rekreace

-   obědy – výběr ze 2 jídel

-   možnost zapůjčení nářadí

-   zákonná volna nad rámec ZP

Nástup možný ihned. Kontaktní osoba Ing. Markéta Škovroňová, tel.: 584 488 149,