Přijmeme do výroby 2 pracovníky na pozici SEŘIZOVAČ - OBSLUHA

Pracovní náplň: - seřizování, obsluha a běžná údržba svářecích a ohýbacích automatů,

                          - dohotovení určitých nástrojů na konečný tvar a rozměr,

                          - provádění předepsaných provozních zkoušek se zápisem,

                          - provádění přestaveb na jiný druh výrobku na určených zařízeních,

                          - provádění identifikačních zápisů.

Požadujeme: - výuční list (strojní/elektro), nevyučené zaškolíme.

Nabízíme: - mzdové ohodnocení odpovídající výkonu,

                  - zajímavou práci ve firmě s dlouholetými zkušenostmi,

                  - profesní růst – odborná školení, semináře,

Další výhody: - 3 dny „sick days“

                        - prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku

                        - 5 týdnů dovolené

                       - příspěvek na penzijní spoření

                       - příspěvky na dětské rekreace

                       - obědy – výběr ze 2 jídel

                      - možnost zapůjčení nářadí

                      - zákonná volna nad rámec ZP

Mzdové ohodnocení:  20.000 Kč (nástupní mzda)

Nástup: - ihned.

Bližší informace na tel. čísle 584 488 149 nebo na e-mailu: personalni@retezarna.cz (zde možnost zaslání životopisů).