Přijmeme pracovníka na pozici: Mzdová účetní

Pracovní náplň:

- řízení průběhu mzdové uzávěrky, provádění a kontrola správnosti odpočtů mezd a náhrad

- výpočet, kontrola a odvádění stanovených srážek - pojistné na sociální a zdravotní pojištění, daň z příjmů, penzijní fondy aj.

- evidence a zpracování exekucí

- vyřizování pracovněprávních záležitostí (uzavírání pracovních smluv, dohod, skončení  pracovního poměru, vyhotovování platových výměrů, aj.)

- komunikace s uchazeči o zaměstnání a vedení jejich evidence

- plán lékařských prohlídek

- plán vzdělávání zaměstnanců

- vypisování pověření a evidování dohod o hmotné odpovědnosti

- vedení další personální evidence (zkušební doby, doby určité, práce neschopni zaměstnanci pro nemoc, aj.)

Požadujeme:  SŠ s maturitou ekonomického zaměření (není podmínkou)

Mzdové ohodnocení:  23.500 Kč (nástupní mzda)

Další výhody:

-  3 dny „sick days“

- pracovní doba 7,5 hod/den

- po odpracování jednoho roku nárok 5 týdnů dovolené

-  prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku

-  příspěvek na penzijní spoření

-  příspěvky na dětské rekreace

-  obědy – výběr ze 2 jídel

-  možnost zapůjčení nářadí

-  zákonná volna nad rámec ZP

Nástup možný od 1. 4. 2021.  Kontaktní osoba Ing. Markéta Škovroňová, tel.: 584 488 149, mail: personalni@retezarna.cz