Profil společnosti

Profil společnosti

Řetězárna a.s. má své sídlo v obci Česká Ves, která volně navazuje na okresní město Jeseník ve směru na Mikulovice - státní hranice s Polskem.

Ve společnosti v současné době pracuje cca 250 zaměstnanců, převážně ve dvou a třísměnném provoze.

Řetězy, dráty a příslušenství desítek druhů

Hlavní výrobní program naší společnosti je výroba svařovaných článkových řetězů od Ø 2 mm do Ø 60 mm v jakosti 24 až 120. Dále pak výroba řetězového kovaného příslušenství. Jsou to různé háky, třmeny, spojky atd. Tyto výrobky vyrábíme do hmotnosti 7,5 kg. 

Naše výrobky dodáváme buďto v metráži, tj. v nekonečných délkách, nebo v různých výrobcích. Jsou to např. závěsné vázací prostředky, důlní dopravníkové řetězy, kladkostrojové řetězy, ochranné řetězy na kolové nakladače do vysoce abrazivního prostředí, sněhové řetězy na nákladní a osobní automobily, záběrové řetězy na lesní kolové traktory, řetězy do nejrůznějších dopravníků, důlní řetězy, rybářské řetězy a celá řada dalších výrobků.

Řetězy vyvážíme do celého světa

Co se týče objemu naší produkce, tak ročně vyrábíme cca 10 000 tun všech druhů našich výrobků. Tuto produkci realizujeme v poměru cca. 18% v České republice a 82% na zahraničních trzích. V současné době naše výrobky dodáváme zhruba do 50 států světa. Největší odběratelé jsou zákazníci v Německu, Anglii, Polsku, Bělorusku, Ukrajině, Norsku, Španělsku, USA, Jižní Korei, Austrálii a Itálii.

Certifikáty zaručují kvalitu řetězů

Kvalifikovaní pracovníci, dlouhodobé zkušenosti, moderní stroje a zařízení se zavedeným a fungujícím systémem řízení jakosti dle ISO 9001:2015, ekologie dle ISO 14001:2015 a ochrany zdraví a bezpečnosti při práci OHSAS 18001:2007 dávají našim zákazníkům jistotu, že u nás nakoupí kvalitní výrobky. Tuto kvalitu deklaruje mimo jiné i výrobkový certifikát udělený oborovou zkušebnou (BG) SRN v Hannoveru pro řetězy kladkostrojové, závěsné a závěsné komponenty jakosti 80, který vlastní pouze několik desítek firem na světě.

Fotografie
img_3971-2-1431978910.jpg
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Řetězárna a.s.
Řetězárna a.s.