Profil společnosti

Profil společnosti

Řetězárna a.s. má své sídlo v obci Česká Ves, která volně navazuje na okresní město Jeseník ve směru na Mikulovice - státní hranice s Polskem.

Ve společnosti v současné době pracuje cca 250 zaměstnanců, převážně ve dvou a třísměnném provoze.

Řetězy, dráty a příslušenství desítek druhů

Hlavní výrobní program naší společnosti je výroba svařovaných článkových řetězů od Ø 2 mm do Ø 60 mm v jakosti 24 až 100. Dále pak výroba řetězového kovaného příslušenství. Jsou to různé háky, třmeny, spojky atd. Tyto výrobky vyrábíme do hmotnosti 7,5 kg. Třetím nosným pilířem naší výroby je tažený drát. Tento v současné době táhneme od Ø 1,8 do Ø 16 mm.

Naše výrobky dodáváme buďto v metráži, tj. v nekonečných délkách, nebo v různých výrobcích. Jsou to např. závěsné vázací prostředky, ochranné řetězy na kolové nakladače do vysoce abrazivního prostředí, sněhové řetězy na nákladní a osobní automobily, záběrové řetězy na lesní kolové traktory, řetězy do nejrůznějších dopravníků, důlní řetězy, rybářské řetězy a celá řada dalších výrobků.

Řetězy vyvážíme do celého světa

Co se týče objemu naší produkce, tak ročně vyrábíme cca 12 500 tun všech druhů našich výrobků. Tuto produkci realizujeme z 10% v České republice a cca 90% na zahraničních trzích. V současné době naše výrobky dodáváme do 36 států světa. Největší odběratelé jsou zákazníci v Německu, Anglii, Polsku, Norsku, Španělsku, USA, Jižní Korei a Austrálii.

Certifikáty zaručují kvalitu řetězů

Kvalifikovaní pracovníci, dlouhodobé zkušenosti, moderní stroje a zařízení se zavedeným a fungujícím systémem řízení jakosti dle ISO 9001:2015, ekologie dle ISO 14001:2015 a ochrany zdraví a bezpečnosti při práci OHSAS 18001:2007 dávají našim zákazníkům jistotu, že u nás nakoupí kvalitní výrobky. Tuto kvalitu deklaruje mimo jiné i výrobkový certifikát udělený oborovou zkušebnou (BG) SRN v Hannoveru pro řetězy kladkostrojové, závěsné a závěsné komponenty jakosti 80, který vlastní pouze několik desítek firem na světě.

Fotografie
img_3971-2-1431978910.jpg
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Řetězárna a.s.
Řetězárna a.s.