Přijmeme pracovníka na pozici: Kovoobráběč - CNC

Pracovní náplň:

- seřizování a obsluha univerzálních soustruhů, frézek, vodorovných vyvrtávaček, hrotových

  brusek, radiálních vrtaček, nástrojařských brusek, obrážeček i číslicově řízených obráběcích strojů apod.

- určování složitosti a technologických postupů při výrobě tvarově složitých strojních dílů

- navrhování racionalizačních opatření

- spolupráce při zpracování výkresové dokumentace

Požadujeme:  středoškolské vzdělání (strojní, obráběč kovů, obráběčské práce)

Mzdové ohodnocení:  25.900 Kč (nástupní mzda)

Další výhody:

-  3 dny „sick days“

- pracovní doba 7,5 hod/den

- po odpracování jednoho roku nárok 5 týdnů dovolené

-  prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku

-  příspěvek na penzijní spoření

-  příspěvky na dětské rekreace

-  obědy – výběr ze 2 jídel

-  možnost zapůjčení nářadí

-  zákonná volna nad rámec ZP

Nástup možný ihned.  Kontaktní osoba Ing. Markéta Škovroňová, tel.: 584 488 149, mail: personalni@retezarna.cz