Přijmeme pracovníka na pozici: Referent tvorby cen

Pracovní náplň:

Zajišťování tvorby návrhů cen a cenových nabídek výrobků, výkonů nebo služeb podle situace na trhu, strategických záměrů organizace a výše kalkulovaných nákladů

- provádění rozborů tržních podmínek, sledování vývoje cen, porovnávání tržních podnikových hodnotových veličin

- rozpracování obchodní strategie do cenových záměrů

- rozbor vývoje kalkulovaných nákladů

- zpracování návrhů cen a cenových nabídek

- provádění změn cen podle situace na trhu

- zpracování metodiky tvorby cen a aktualizace cenových informací a dokumentace

- zpracovávání vnitropodnikových cen a ceníků výkonů, materiálů a jiných předmětů a prací

- vykazování statistických údajů o cenách průmyslových výrobců

- zabezpečení normování

- tvorba a uplatňování norem a normativů spotřeby práce a početních stavů podle časových studií

- provádění náměrů, časových studií, jejich vyhodnocování a stanovování spotřeby času k pracovním a technologickým postupům

- zpracování podkladů pro kalkulace, ceny, výpočet pracnosti u poptávaných výrobků, zpracování karet výrobků,

- zpracování plánové a operativní kalkulace,

- vypracování vnitropodnikového ceníku,

- zpracování a zodpovědnost za správnost statistických výkazů.

Požadujeme:  SŠ/VŠ

Mzdové ohodnocení:  25.900 Kč/29.300 Kč (nástupní mzda)

Další výhody:

-  3 dny „sick days“

- pracovní doba 7,5 hod/den
- po odpracování jednoho roku nárok 5 týdnů dovolené

-  prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku

-  příspěvek na penzijní spoření

-  příspěvky na dětské rekreace

-  obědy – výběr ze 2 jídel

-  možnost zapůjčení nářadí

-  zákonná volna nad rámec ZP

Nástup možný od 1. 5. 2021.  Kontaktní osoba Ing. Markéta Škovroňová, tel.: 584 488 149, mail: personalni@retezarna.cz